Zmiana terminów rekrutacji do klas I szkół ponadpodstawowych 25.04.2020

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 10 kwietnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020 r. poz. 657) ustalone przez Zachodniopomorską Kurator Oświaty terminy rekrutacji zostały anulowane, a nowe terminy mają zostać ustalone i podane do publicznej wiadomości na stronie MEN.

Aktualnie oczekujemy na nowy harmonogram terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego do klas I szkoły ponadpodstawowej na rok szkolny 2020/2021.