Badanie pilotażowe OKE z informatyki 14.03.2024

W czwartek, 14 marca, Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu przeprowadziła badania pilotażowe z próbnego zastosowania zadań maturalnych z informatyki na poziomie rozszerzonym. Badanie przeprowadzono na grupie 15 tegorocznych maturzystach. Realizacja pilotażu miała na celu sprawdzenie metod, technik oraz narzędzi, które posłużą jako wskazówka przy opracowaniu arkuszy maturalnych. W tym roku do egzaminu z informatyki w zakresie rozszerzonym w naszej szkole przystąpi aż 36 uczniów.

Dziękujemy uczniom za udział w pilotażu, a Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej za wieloletnią współpracę oraz ponowny wybór naszej szkoły.