’Cloud Computing’ - wykład p. Kamila Twarogala ze Spyrosoft 23.05.2023

We wtorek, 23 maja, naszą szkołę odwiedził przedstawiciel naszego Partnera – Pan Kamil Twarogal, inżynier firmy Spyrosoft. Tematem spotkania był wykład pt. 'Cloud Computing, czyli jak chmura zmienia świat'. W warsztatach wzięli udział uczniowie klas: 2C, 3C oraz 4A, którzy dowiedzieli się czym są obliczenia w cloudzie oraz rozwiązania chmurowe. Poznali różnice między Azure oraz AWS, a także dowiedzieli się jak uniknąć zbędnych kosztów podczas tworzenia pierwszych projektów.

Serdecznie dziękujemy Panu Kamilowi i firmie Spyrosoft za warsztaty!