Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku
Partnerzy

Dzień Otwarty SCI 21.04.2023

W piątek, 21 kwietnia, w naszej szkole mieliśmy Dzień Otwarty. Była to najlepsza okazja dla kandydatów do szkoły, aby poczuć jej atmosferę, poznać uczniów, posłuchać co mają do opowiedzenia i zobaczyć, jak nasza szkoła wygląda od środka. Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy wiele atrakcji, m.in. warsztaty z WebDevu czy montażu kabli sieciowych, pokaz montażu podzespołów komputerowych, salę z łamigłówkami matematycznymi czy pokaz prac uczniów z GameDevu.

W Dniu Otwarty udział wzięli także przedstawiciele Partnerów Szkoły. Dziękujemy przedstawicielom szczecińskich uczelni (Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie, Wydział Elektryczny ZUT w Szczecinie, Informatyka - Politechnika Morska w Szczecinie) oraz partnerom z branży IT (Codelab, NCDC, Fabryka Gier, Spyrosoft, Sagra Technology, GlobalLogic Poland, Kongsberg Maritime Poland, Szczecin LAB).

Naszą szkołę odwiedziło ponad 300 uczniów i rodziców!

Dziękujemy wszystkim naszym Nauczycielom i Uczniom za zaangażowanie w organizację Dnia Otwartego!


Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2024".

Akademia Cisco
Oracle Academy

Projekty unijne