Fakultety Szczecińskie z Prezydentem Miasta 01.12.2023

W piątek, 1 grudnia, mieliśmy niezwykłą przyjemność wziąć udział w fascynującym spotkaniu w ramach Fakultetów Szczecińskich. Nasi uczniowie nie tylko zanurzyli się w świecie ważnych spraw miasta, ale również mieli okazję wymienić myśli i doświadczenia z samym Prezydentem Szczecina Piotrem Krzystkiem, zadając pytania na nurtujące tematy, dotyczące między innymi budżetu, innowacji czy komunikacji miejskiej. Spotkanie było nie tylko inspirujące, ale także ukazało, jak ważne jest zaangażowanie młodego pokolenia w sprawy społeczne i rozwój miasta. Dziękujemy Panu Prezydentowi za spotkanie i zainteresowanie sprawami młodzieży, za chęć dzielenia się planami na rozwój naszego miasta! Takie wydarzenia pokazują, że edukacja to nie tylko nauka w klasach, ale również aktywny udział w życiu społeczności lokalnej.