Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku
Partnerzy

Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich 12.03.2023

W niedzielę, 12 marca, młodsza drużyna debatancka zmierzyła się w eliminacjach Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich. Nasi reprezentanci - Mateusz Bernacki (mówca 1), Olivier Czajkowski (mówca 2), Jan Ziętek (mówca 3) oraz Hubert Kiernożycki (mówca 4, kapitan) - zmierzyli się z trzema tezami:

  • "Należy wprowadzić CBAM w Unii Europejskiej." - jako propozycja przeciwko VII Liceum Ogólnokształcącemu z Poznania,
  • "System polityczny oparty na okręgach wyborczych tworzonych w oparciu o wykonywany zawód jest lepszy od systemu opartego o okręgi geograficzne." - jako propozycja przeciwko XX Liceum Ogólnokształcącemu z Gdańska,
  • "Należy żałować społecznego oczekiwania pozytywności i optymizmu." - jako opozycja przeciwko XIV Liceum Ogólnokształcącemu z Krakowa.

Niestety, nasza reprezentacja, po wyrównanych debatach nie awansowała do etapu finałowego. W eliminacjach wzięły udział 84 drużyny z całej Polski. Trzymamy kciuki za start w przyszłym roku!


Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2024".

Akademia Cisco
Oracle Academy

Projekty unijne