Na spektaklu i na warsztatach z Teatrem Współczesnym 24.11.2023

W piątek, 17 listopada, mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w spektaklu teatralnym "Edukacja Seksualna" w Teatrze Współczesnym w Szczecinie. To nie tylko świetna okazja do spotkania z kulturą w towarzystwie przyjaciół, ale również doskonała możliwość poruszenia ważnych tematów. Spektakl poruszał trudny, lecz istotny temat - naszą seksualność. Opowiadał o pierwszych doświadczeniach, nieporadności, śmiesznych sytuacjach i dylematach, z którymi każdy z nas może się utożsamiać.

Tydzień później, 24 listopada, nadszedł czas na podsumowanie. Chętni uczniowie mogli zadać pytania Pedagożce teatralnej Marcie Goseckiej z Teatru Współczesnego. Uczestniczyli również w warsztatach podczas, których mieli okazję wcielać się w różne postaci i skonfrontować się z tematem asertywności na wielu płaszczyznach życia. Warto było uczestniczyć w wydarzeniu, które skłania do odwagi i przełamywania tabu.

Ogromne podziękowania składamy dla Pana Igora z Teatru Współczesnego, który oprowadził nas po kulisach Teatru oraz dla Pani Marty za niezwykle interesujące warsztaty.