Nauczyciel wyróżniony za 'wzmacnianie cyfrowych kompetencji Polaków' 29.02.2024

Z dumą informujemy, że nauczyciel programowania w naszej szkole, Pan dr inż. Mirosław Mościcki, został uhonorowany przez Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych i Zatrudnienia w Polsce za swoją wyjątkową pracę na rzecz wzmacniania cyfrowych kompetencji!

Pan dr Mościcki otrzymał wyróżnienie i znalazł się w gronie 100 osób, które w sposób szczególny przyczyniły się do wzmacniania cyfrowych kompetencji Polek i Polaków w 2023 roku.

W naszej szkole prowadzi m.in. przedmiot specjalizacyjny 'Programowanie Gier' w klasach objętych patronatem Wydziału Informatyki ZUT w Szczecinie, prowadzi szkolenia z programowania w językach C/C++, Java i Python, przygotowuje uczniów do egzaminu zawodowego w kwalifikacji INF.04 i egzaminu maturalnego z informatyki na poziomie rozszerzonym, jest opiekunem wielu projektów gier i aplikacji, które uczniowie tworzą w ramach szkolnych i ogólnopolskich konkursów informatycznych.

Panie Doktorze - gratulujemy!

Dziękujemy za wytrwałą pracę, przekazywaną rzetelnie wiedzę i zarażanie pasją do programowania!