We wtorek, 23 czerwca, w I Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Szczecin dla uczniów szkół ponadpodstawowych za wybitne osiągnięcia w nauce. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazło się naszych trzech uczniów - Kacper Kupczyński (kl. 4C), Dominik Matejczuk (kl. 4A) i Jakub Świtoń (kl. 2A). Naszą szkołę podczas uroczystości, wraz z nagrodzonymi uczniami i ich rodzicami, reprezentowała Pani Dyrektor Alicja Kwiatek.
Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy sukcesów w kolejnym roku szkolnym!























