Ogólnopolski Tydzień Kariery - udział uczniów w webinarach 20.10.2023

W dniach 18-20 października nasza szkoła była uczestnikiem Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 'Talent i praca - to się opłaca!' Uczniowie wzięli udział w dwóch webinarach: "Podstawy budowania siebie, czyli o tym jak tworzy się swoje własne życie na własnych zasadach od podstaw" - prowadzący: Michał Wichowski - oraz "MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym" - prowadząca: Joanna Flis.

Bardzo dziękujemy za tak liczny udział. Niezmiernie się cieszymy, że takie inicjatywy pojawiają się coraz częściej w naszym lokalnym środowisku. Kadra pedagogiczna naszej Szkoły zawsze wspiera i ceni rzetelne wykłady innych specjalistów, którzy przekazują wiedzę na temat profilaktyki zdrowia psychicznego oraz samorozwoju młodych ludzi.