Podsumowanie realizacji projektu unijnego "Skuteczne kształcenie zawodowe w Technikum Informatycznym SCI" 24.04.2022

Na początku marca 2022 r. 80 uczniów naszej szkoły przystąpiło do ostatniego już egzaminu w ramach projektu „Skuteczne kształcenie zawodowe w Technikum SCI”. 49 z nich zdało pomyślnie, uzyskując certyfikat CompTIA IT Fundamentals. Serdecznie gratulujemy!

Tym samym, miło nam poinformować, że realizacja projektu pomyślnie dobiegła końca. Od 1.09.2018 roku odbyło się łącznie ponad 1700 godzin szkoleń, ponad 1200 godzin doradztwa zawodowego i zrealizowanych zostało ponad 500 egzaminów zewnętrznych. Nasi uczniowie zdobyli 430 międzynarodowych certyfikatów IT oraz niezliczone zasoby kompetencji i wiedzy praktycznej poprzez udział w stażach u pracodawców.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i życzymy spełnienia zawodowych marzeń licząc, że udział w projekcie przyczyni się do ich realizacji!