Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku
Partnerzy

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023-2024 04.09.2023

Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy naukę w nowym roku szkolnym 2023-2024.

W trakcie uroczystości poznaliśmy wyniki matury i egzaminów zawodowych. Od lat dbamy o wysokie standardy kształcenia. Współpracujemy ze środowiskiem akademickim oraz firmami branży IT. To dla nas zaszczyt, powód do dumy i droga do wyznaczania nowych zadań.

Uroczystość uświetnił wykład inauguracyjny pt. 'Dlaczego prawdopodobnie dokonaliście dobrego wyboru?' Pana dr Marka Pawłowskiego, Lead Test Automation Engineer w firmie Spyrosoft.

Miło było nam gościć Pana dr inż. hab. Krzysztofa Okarmę prof. ZUT - Dziekana Wydziału Elektrycznego ZUT oraz Panią Hannę Rojek - Doradcę Regionalnego Instytutu Badań Edukacyjnych.

Sukcesy, rankingi, innowacje - to wszystko buduje pozycję i markę. Realizując cele szkoły, dbając o rozwój kompetencji cyfrowych, cały czas pamiętamy o tym, że liczy się przede wszystkim drugi człowiek. Stąd szczególną wagę przywiązujemy do budowania dobrej atmosfery, szukania porozumienia, szacunku i kultury.

Dbajmy o siebie nawzajem. Wszyscy pamiętajmy, że "Dobra szkoła otwiera cały świat."

Społeczność SCI

Galeria -> https://www.facebook.com/media/set/?vanity=su.sci&set=a.702033255293225


Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2024".

Akademia Cisco
Oracle Academy

Projekty unijne