Spotkanie klas maturalnych z przedstawicielami Politechniki Morskiej 18.11.2023

We wtorek, 28 listopada, gościliśmy w szkole Pana Rafała Zaweracza – Specjalistę ds. Promocji naszej partnerskiej uczelni - Politechniki Morskiej w Szczecinie.

Pan Rafał spotkał się z tegorocznymi maturzystami – uczniami klas 5A, 5B i 5C, aby porozmawiać o przyszłości i o możliwościach, które roztacza przed nimi nasz region. W spotkaniu uczestniczyła również Amelia – obecna studentka Politechniki Morskiej, która opowiadała o tym, dlaczego zdecydowała się na tę uczelnie oraz przedstawiała różne aspekty życia studenckiego.

Dowiedzieliśmy się dlaczego warto studiować w Szczecinie i na czym opierać swoje decyzje, dotyczące wyboru studiów i przyszłej pracy.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i chęć przedyskutowania tak ważnych tematów z przyszłymi studentami.