Spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia "Klaster ICT Pomorze Zachodnie" i firm z branży IT 17.05.2022

We wtorek, 17 maja, odbyło się spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia "Klaster ICT Pomorze Zachodnie" oraz przedstawicielami firm z branży IT. Podczas spotkania uczniowie klas 3ABC, którzy we wrześniu udadzą się na praktyki zawodowe, mieli okazję posłuchać o działalności Stowarzyszenia, a także o obszarach, w których działają takie firmy, jak Sagra Technology, Kongsberg Maritime Poland oraz Global Logic Poland. Była to ciekawa lekcja na temat wyboru możliwych ścieżek rozwoju zawodowego w branży IT dla naszych uczniów. Podsumowaniem spotkania był udział uczniów w quizie wiedzy o IT oraz nagrodzenie najlepszych z nich przez przedstawicieli Stowarzyszenia i Partnerów.

Spotkanie odbyło się w ramach programu "Spotkania z młodzieżą w szczecińskich szkołach".