Stypendyści Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego 2023/2024 10.10.2023

Z ogromną dumą, satysfakcją i przyjemnością informujemy, że 10. absolwentów naszej szkoły zostało stypendystami programu stypendialnego dla młodzieży rozpoczynającej naukę w uczelniach wyższych na obszarze woj. zachodniopomorskiego w roku akademickim 2023/2024.

Wśród wyróżnionych są absolwenci Technikum Informatycznego SCI:

Katarzyna Pstrokońska, Julia Chmiel, Adam Suchomski, Michał Flamer, Julian Vrtiska, Kamil Kowerski, Michał Tomf, Olaf Sozański, Jakub Figiel, Jakub Szczudło.

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego przyznał stypendia dla 30 absolwentów szkół ponadpodstawowych, którzy zdecydowali się studiować na Pomorzu Zachodnim, uzyskali bardzo wysokie wyniki na świadectwie maturalnym oraz średnią ocen minimum 4,5 na świadectwie ukończenia szkoły, dodatkowo są laureatami i finalistami olimpiad.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!