Sukces ucznia w klasyfikacji generalnej ZP MTB w kolarstwie górskim 28.11.2021

Serdecznie gratulujemy uczniowi klasy 2a - Przemysławowi Korkuciowi, który zajął 2. miejsce w Kategorii Wiekowej M0 w klasyfikacji generalnej Zachodniopomorskiego Pucharu MTB. Jest to wyścig w kolarstwie górskim na terenie najpiękniejszych zakątków Pomorza Zachodniego.

Kilka słów od Przemka: W tym roku wyścig składał się z pięciu edycji. Brałem udział w czterech z nich: w Przęsocinie, w Puszczy Bukowej, w Łobzie i w Puszczy Wkrzańskiej. W tym sezonie udało mi się zdobyć drugie miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii M0 na moim dystansie. Z chęcią biorę udział w takich wyścigach, lubię kolarstwo. Nie było łatwo, ale mimo to zawsze się świetnie bawiłem."