Sukces ucznia w turniejach szachowych! 11.05.2024

Miło nam poinformować że Mateusz Derejczyk (kl. 1A) reprezentując naszą szkołę zajął 3. miejsce w Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach 2024 Szkół Ponadpodstawowych. Turniej odbył się w sobotę, 11 maja, w Szkole Podstawowej nr 16 w Szczecinie.

Natomiast w Otwartych Mistrzostwach Euroregionu Pomerania w Szachach Szybkich 2024 Mateusz zajął 1. miejsce kat. juniorzy do lat 18. Dwudniowy turniej odbył się pod koniec marca w Operze na Zamku.

Serdecznie gratulujemy!