Szachowe Mistrzostwa Szczecina Szkół Ponadpodstawowych 07.04.2022

W czwartek, 7 kwietnia, w XIII Liceum Ogólnokształcącym odbyły się Szachowe Mistrzostwa Szczecina Szkół Ponadpodstawowych. Uczestniczyło w nich 15 zespołów. Naszą szkołę reprezentowała 4-osobowa drużyna w składzie: Jakub Jaremko, Patryk Kopras, Gracjan Koral i Igor Nadkierniczny. Opiekunem zespołu był Pan Robert Szalewicz-Szalegiejew.

Poziom turnieju był wysoki i po rozegraniu 7 rund zajęliśmy 7. miejsce. Już w następnym roku będzie okazja do poprawienia tego wyniku. Gratulujemy!