Uczniowie zdobywają certyfikaty w ramach podstaw przedsiębiorczości 24.05.2024

W ramach zajęć z Podstaw Przedsiębiorczości nasi uczniowie realizują dodatkowe aktywności poprzez udział w szkolenia online oferowane przez wiele polskich uczelni. Dużą popularnością, jak zwykle, cieszyły się tematy finansowe, zarządzania projektami, strategie marketingowe czy kluczowe kompetencje w biznesie. Nie zabrakło także takich tematów, jak szkoła etykiety, szkoła stylu, specyfika pracy psychologa, efektywna nauka słownictwa w języku angielskim, podstawy sztucznej inteligencji czy profesjonalne publikacje naukowe lub projektowanie geotechniczne.

Szkolenia realizowane są pod kierunkiem nauczyciela przedmiotu - Pana dr hab. Karola Kuczery, prof. US.