Warsztaty 'Programowanie Gier' dla uczniów szkół podstawowych 28.02.2024

W środę, 28 lutego, gościliśmy w naszej szkole uczniów z dwóch szkół podstawowych, w ramach organizowanych "Warsztatów z Mistrzami SCI". Nasi uczniowie, Jakub Barcicki, Jan Borowiak, Dawid Krysiak, Michał Jasiński i Dawid Orzechowski, przygotowali warsztaty pt. 'Programowanie Gier'. Podczas zajęć prowadzący opowiedzieli o podstawach tworzenia gier, o oprogramowaniu, w którym gry można tworzyć, o swoich projektach konkursowych. W drugiej części przeprowadzili także krótki kurs tworzenie gry za pomocą silnika Unity. Każdy z uczestników miał pod koniec zajęć możliwość zagrać w gry, które w ramach różnych konkursów stworzyli prowadzący.