Warsztaty 'SCRUM' z firmą Codelab dla klas 3ABC 13.11.2023

W dniach 9-13 listopada 2023 r. uczniowie klasy 3ABC uczestniczyli w warsztatach 'SCRUM i techniki zwinne'. SCRUM to ramy zarządzania projektami, które pomagają zespołom strukturyzować swoją pracę i zarządzać nią za pomocą zestawu wartości, zasad i praktyk.

Nasi uczniowie poznawali uroki pracy w zespole, pod presją czasu i wymagań określonych dla projektu. Uczyli się racjonalnie planować i realizować poszczególne zadania. Efektem pracy zespołowej było zbudowanie modelu samolotu, a następnie przeprowadzenie próby lotu... z różnymi skutkami. Dla uczniów była to cenna lekcja, ale także udana zabawa wymagająca pomysłowości i kreatywności.

Serdecznie dziękujemy naszemu Partnerowi - Firmie Codelab za możliwość uczestniczenia w ekscytującej podróży przez świat Agile. Cieszymy się, że swoją ogromna wiedzą i cennymi umiejętnościami dzielili się najlepsi z najlepszych - Team Leaderzy ze Szczecina i z Wrocławia: Pan Mateusz Pomorski, Pan Paweł Lisowski, Pan Marcin Jaworski i Pan Mikołaj Kołodziejczyk.

Dziękujemy także wszystkim naszym uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie projektów i wnieśli sporo energii i kreatywności!

Fotogaleria - https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02VwNrTScENLz9Mm4L3K2NNTWarx4gadbKciuR3r5yvVfq9zR6v9pJpvEnX1KeKVH4l&id=100064596703762&sfnsn=mo