Warsztaty w Morskim Centrum Nauki 30.11.2023

W listopadzie, klasy 1A i 1C uczestniczyły w pracach laboratoryjnych w pracowni biologiczno-chemicznej Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie. Klasa 1A odbyła warsztaty z chemii pt. 'W świecie hydratów', a klasa 1C - z biologii i chemii organicznej pt. 'Na tropie słodziaków'.

Dodatkowo klasa 1A zwiedzała wystawę, a klasa 1C oprócz zwiedzania wystawy stałej miała zajęcia w Planetarium - 'Słońce - nasza gwiazda'.

Zajęcia dały uczniom możliwość pracy w profesjonalnych laboratoriach, ze sprzętem specjalistycznym dla chemii i biologii.