Wizyta na Wydziale Informatyki ZUT 14.03.2024

W dniu 14 marca na Wydziale Informatyki ZUT w Szczecinie gościliśmy uczniów Technikum Informatycznego SCI, którzy wylicytowali tę wizytę w ramach Szlachetnej Paczki.

Uczniowie mieli okazję w swobodnej atmosferze przejść się po Wydziale, zajrzeć do dziekanatu i sal edukacyjnych oraz zobaczyć jak wygląda codzienne życie studentów. Pod opieką samorządu i pracowników Wydziału doświadczyli innego świata w okularach VR, zajrzeli do laboratorium Kolorymetrii i zarządzania barwą oraz do serwerowni naszego Wydziału.

Najciekawszą częścią wizyty był warsztat z programowania i sterowania robotami Roomba.