Wycieczka do Heide-Parku klas 3ABC 26.09.2023

W środę, 13 września, klasa 3A i 3B udała się na wycieczkę do Heide-Parku w Soltau. Organizatorką wyjazdu była Pani Katarzyna Piasecka. Uczniowie, po całonocnej podróży autokarem, spędzili dzień w największym parku rozrywki w północnych Niemczech. Czekało na nich ponad 40 różnych atrakcji, ulokowanych w 5 krainach tematycznych. Fani adrenaliny i szybkości nie byli zawiedzeni. Największe wrażenie zrobił dive-coaster "Kraken" oraz "Colossos" - najwyższy i najszybszy drewniany coaster w Europie. I chociaż pogoda tego dnia była dość kapryśna, wszyscy świetnie się bawili i wyjazd można zaliczyć do udanych!