Zajęcia na strzelnicy w ramach edukacji dla bezpieczeństwa 21.05.2024

W dniach 30 kwietnia, 14 i 21 maja uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w praktycznych zajęciach ze strzelectwa w ramach przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa. Szkolenie odbywało się na strzelnicy Delve GT. W ramach zajęć teoretycznych uczniowie zostali zapoznani z budową i zasadą działania broni, technikami strzeleckimi oraz zasadami bezpiecznego obchodzenia się z bronią, natomiast szkolenie praktyczne polegało na oddawaniu strzałów z broni palnej krótkiej i długiej.