Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku
Partnerzy

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 23.06.2023

W piątek, 23 czerwca, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 w Auli Wydziału Elektrycznego ZUT. Uroczystość otworzyli Dziekan Wydziału Elektrycznego - dr hab. inż. Krzysztof Okarma, prof. ZUT i Dyrektor Szkoły - Pani Alicja Kwiatek. W trakcie uroczystości wręczonych zostało 130 świadectw z wyróżnieniem i nagród za bardzo wysokie wyniki w nauce. Gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych wyników i wiemy, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy!

Uroczystość uświetnił koncert szkolnego zespołu muzycznego.

A wszystkim Wam, drodzy Uczniowie, dziękujemy za ten wspaniały rok. Rok, który pokazał nam, że wszyscy wkładamy wysiłek w lepszą przyszłość. Wiemy, że dobra szkoła otwiera cały świat i od nas zależy, jak ten świat będzie wyglądał.

Przed nami upragnione wakacje - oczekiwany przez wszystkich czas wytchnienia i zasłużonego wypoczynku. Na ten czas życzymy Wam dużo słońca, uśmiechu i bezpiecznego wypoczynku. A przede wszystkim tego, aby te wakacje były czasem refleksji i docenienia małych rzeczy, byście mogli zastanowić się nad tym co jest dla Was naprawdę ważne i wrócili we wrześniu pełni zapału i gotowi do pracy.

Do zobaczenia!


Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2024".

Akademia Cisco
Oracle Academy

Projekty unijne