Zwycięzcy Elympics Summer Camp - I miejsce w Polsce! 07.10.2023

Nasi maturzyści - Aniela Maciejek, Damian Zioło, Ksawery Szykuć, Bartosz Kułakowski, Jakub Grala wzięli udział w ogólnopolskim konkursie "Elympics Summer Camp" 2023 r. Przez 3 miesiące zespołowo tworzyli wieloosobową grę kompetetywną. Uczniowie zajęli 1. miejsce, tworząc grę wyścigową "Trucks, trails and troublemakers". Wartość nagród dla drużyny wyniosła ponad 10 tysięcy złotych, w tym m. in. wejściówki na Game Industry Conference w Poznaniu. Podczas Poznańskich Targów Gier (PGA) uczestniczyli w wielu inspirujących wykładach dotyczących branży gier. Młodzi twórcy mieli również okazję porozmawiać z przedstawicielami firm gamingowych i wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami konkursu.

Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi!