1. edycja SCI#NET Junior 2019 06.09.2019

6 września 2019 roku rozpoczęła się 1. edycja Szkolnego Konkursu Sieciowego "SCI#NET Junior", dedykowanego dla uczniów klas pierwszych. W ciągu najbliższych tygodni, za pośrednictwem specjalnie przygotowanej platformy, uczestnicy będą rozwiązywać zadania z zakresu cyberbezpieczeństwa, w tym m.in. kryptografii, steganografii, bezpieczeństwa aplikacji internetowych oraz bezpieczeństwa sieci. Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, gdyż konkurs osiągnął rekordowe zainteresowanie aż 46 rywalizujących osób!