1. edycja SCI#NET Junior 2019 06.09.2019

6 września 2019 roku rozpoczęła się 1. edycja Szkolnego Konkursu Sieciowego "SCI#NET Junior", dedykowanego dla uczniów klas pierwszych. W ciągu najbliższych tygodni, za pośrednictwem specjalnie przygotowanej platformy, uczestnicy będą rozwiązywać zadania z zakresu cyberbezpieczeństwa, w tym m.in. kryptografii, steganografii, bezpieczeństwa aplikacji internetowych oraz bezpieczeństwa sieci. Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, gdyż konkurs osiągnął rekordowe zainteresowanie aż 46 rywalizujących osób!

Złota Szkoła 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".

Akademia Cisco Oracle Academy