Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Srebrna Szkoła 2013 Srebrna Szkoła 2014 Złota Szkoła 2015 Złota Szkoła 2016 Złota Szkoła 2017
Odwiedź nas na facebooku

Sukcesy Uczniów 2016/2017

ROK SZKOLNY 2016/2017
Lp.Nazwa konkursuZasięgEtapLiczba
uczestników
Wyniki
1. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów ogólnopolski ogólnopolski 1 Krzysztof Rogowski
2. Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" międzynarodowy szkolny 16 Udział uczniów.
3. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Euklides" międzynarodowy szkolny
okręgowy
międzynarodowy
8
4
2
Dawid Starczewski, Krzysztof Rogowski (3. miejsce dla szkoły)
4. Akademia Kodowania ogólnopolski okręgowy
ogólnopolski
14
(2 drużyny)
Awans obu drużyn do ogólnopolskiego etapu.
5. Certyfikacja Unity ogólnopolski ogólnopolski 1 Michał Makarczuk
6. Cisco NetRiders CCENT ogólnopolski szkolny
ogólnopolski
3
2
Bartosz Rudnicki (5. miejsce), Przemysław Kłódka (9. miejsce)
7. Cisco NetRiders IT Essentials ogólnopolski szkolny
ogólnopolski
17
5
Krzysztof Rogowski, Aleksander Zioło, Kacper Cuper, Radosław Cywiński, Konrad Szymański
8. Konkurs "IT i cyberbezpieczeństwo" ogólnopolski szkolny
ogólnopolski
41
3
Maciej Jaworski (17. miejsce), Michał Grochowski (20. miejsce), Hubert Cwajda
9. Konkurs IPN "Epizody z historii najnowszej Polski w komiksie" ogólnopolski ogólnopolski 1 Izabela Burbo (laureatka)
10. Konkurs Języka Niemieckiego "Deutschfreund" ogólnopolski ogólnopolski 14 Philip Wietzke (10. miejsce w województwie, 67. miejsce w kraju)
11. Konkurs Matematyczny "Alfik" ogólnopolski szkolny 28 Udział uczniów.
12. Konkurs Matematyczny "Kangur" ogólnopolski ogólnopolski 15 Krzysztof Rogowski (bardzo dobry wynik w kategorii 'Student' kl. 2-3)
13. Konkurs plastyczny "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni" ogólnopolski regionalny 1 Tomasz Rogacki (wyróżnienie)
14. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego ogólnopolski szkolny 12 Udział uczniów.
15. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra" ogólnopolski szkolny
okręgowy
17
2
Bartosz Sobański, Aleksander Zioło
16. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "English High Flier" ogólnopolski ogólnopolski 14 Jakub Gozdek, Wiktoria Nowacka, Gracjan Pabianiak (9. miejsce w województwie, 64. miejsce w kraju)
17. Olimpiada Przedsiębiorczości ogólnopolski szkolny
okręgowy
5
1
Daniel Wittkowski
18. Potyczki Młodych Adminów ogólnopolski szkolny

ogólnopolski
6
(3 drużyny)
2
(1 drużyna)
Bartosz Rudnicki, Przemysław Kłódka (1. miejsce drużynowo)
19. Hackathon Ultra Innovation 2016 regionalny regionalny 1 Kacper Wojciechowski (1. miejsce)
20. Konkurs "Mój zawód, moja pasja" regionalny wojewódzki 5
(3 drużyny)
Jakub Kleban, Dominik Kostecki (wyróżnienie)
21. Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS regionalny szkolny
powiatowy
20
2
Weronika Taranowicz (5. miejsce)
22. I Turniej Szachowy SCI szkolny szkolny 32 Hubert Skorupka (1. miejsce)
Jan Kaczmarkiewicz (2. miejsce)
Michał Kasprzak (3. miejsce)
23. II Dyktando SCI szkolny szkolny 20 Agnieszka Bojanowska (1. miejsce)
Sebastian Smołuch (2. miejsce)
Weronika Plucińska (3. miejsce)
24. Konkurs języka angielskiego "My cup of tea" szkolny szkolny 5 Maciej Szczygielski (1. miejsce)
Wiktoria Nowacka (2. miejsce)
Jakub Rosłaniec (3. miejsce)
25. Konkurs z języka angielskiego - czytanie ze zrozumieniem szkolny szkolny 28 Igor Olszański (1. miejsce)
Jakub Walat (2. miejsce)
Jakub Stasiak (3. miejsce)
26. Rachmistrz SCI szkolny szkolny 20 Krzysztof Rogowski (1. miesjce),
Marcin Gieroń (2. miesjce),
Konrad Polak (3. miesjce)
27. Szkolny Konkurs Biologiczny "Mistrz Genetyki" szkolny szkolny 34 Agnieszka Bojanowska (1. miejsce)
Oliwia Nowicka (wyróżnienie)
Damian Zajączkowski (wyróżnienie)
Marcin Gieroń (wyróżnienie)
28. Szkolny Konkurs Programistyczny szkolny szkolny 22 Sebastian Bieniek (1. miejsce)
Jakub Niedźwiedź (2. miejsce)
Hubert Cwajda (3. miejsce)
29. Turniej Koszykówki SCI szkolny szkolny 27
(8 drużyn)
Klasa 3c (1. miejsce)
Klasa 1b (2. miejsce)
Klasa 4c (3. miejsce)
30. Turniej Piłki Nożnej SCI szkolny szkolny 30
(5 drużyn)
Klasa 4c (1. miejsce)
Klasa 4a (2. miejsce)
Klasa 3a (3. miejsce)
31. Turniej Piłki Siatkowej SCI szkolny szkolny 60
(10 drużyn)
Klasa 4a (1. miejsce)
Klasa 3b (2. miejsce)
Klasa 3c (3. miejsce)
32. Ultimate Christmas Quiz szkolny szkolny 8
(4 drużyny)
Bartosz Milewski, Krzysztof Kraszewski (1. miejsce)

Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Srebrna Szkoła 2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018".

Akademia Cisco

Projekty unijne

Partnerzy