Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku
Partnerzy

Sukcesy Uczniów 2022/2023

ROK SZKOLNY 2022/2023
Lp.Nazwa konkursuZasięgEtapLiczba
uczestników
Wyniki
1.Stypendium Prezesa Rady Ministrówogólnopolskiogólnopolski2Olaf Sozański (klasy ponadgimnazjalne)
Damian Zioło (klasy ponadpodstawowe)
2.Stypendium Ministra Edukacji i Naukiogólnopolskiogólnopolski1Mateusz Kula (osiągnięcia sportowa)
3.Ogólnopolski Turniej Debat Oxfordzkich "Porozmawiajmy o II wojnie światowej"ogólnopolskiEliminacje
Finał
4 (drużyna)Maksymilian Gaszewski, Marek Kurowski, Filip Rudis, Hubert Bertin (4. miejsce)
4.Quiz Niepodległościowy 2022szkolnyszkolny40 (20 drużyn)Ignacy Wódecki, Maciej Kopyciński (1. miejsce)
5.Mistrzostwa Polski w Biegach na Orientacjęogólnopolskiogólnopolski1Mateusza Kula (1. miejsce - dystans 25 km)
6.Mistrzostwa Świata Juniorów w Biegach na Orientacjęmiędzynarodowymiędzynarodowy1Mateusza Kula (14. miejsce - drużynowo)
7.HackYeah 2022międzynarodowymiędzynarodowy14 (3 drużyny)Artur Proczak, Kamil Ramocki, Olaf Sozański, Kacper Strzelczyk, Wojciech Świątek, Jakub Wołowiec (wyróżnienie drużynowo)
8.Hackathon 2022szkolnyszkolny63 (21 drużyn)Jakub Barcicki, Dawid Krysiak, Dawid Orzechowski (1. miejsce)
Mikołaj Duda, Stanisław Rzeszut, Jakub Wiśniewski (2. miejsce)
Filip Wojno, Michał Pokładowski, Jakub Frątczak (3. miejsce)
9.Ogólnopolski Konkurs CTF 153+1ogólnopolskiszkolny
ogólnopolski
6 (3 drużyny)
2 (drużyna)
Adam Suchomski, Tymoteusz Stańczyk (udział w finale)
10.Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnymogólnopolskiszkolny7brak awansu do etapu okręgowego
11.Gamikołajki 2022regionalnyregionalny10 uczniów
(5 drużyn)
Helena Sawicka, Damian Zioło, Dominik Sieklucki oraz Aniela Maciejek, Zuzanna Pawluk, Hubert Kiernożycki (1. miejsce ex aequo)
Ksawery Szykuć, Bartosz Kułakowski (3. miejsce)
12.Sparingi debat "AD VOCEM"ogólnopolskiogólnopolski4 (drużyna)Mateusz Bernacki, Olivier Czajkowski, Jakub Szymaniak, Igor Nadkierniczny (3 zwycięstwa, 1 przegrana - wyróżnienie za aktywność)
13.Szkolny Turniej Piłki Siatkowej 2022szkolnyszkolny18 osób
(3 drużyny)
kl. 4E - 1. miejsce
kl. 4C - 2. miejsce
kl. 1D/2B - 3. miejsce
14.Szkolny Turniej Piłkarzyków 2022szkolnyszkolny40 osób
(20 drużyny)
Jan Borowiak, Maksymilian Kołodziejczak - 1. miejsce
Hubert Bertin, Mateusz Zielecki - 2. miejsce
Mateusz Kopala, Jakub Szczudło - 3. miejsce
15.Szkolny Turniej Clash Royaleszkolnyszkolny30 Michał Maszało - 1. miejsce
Mateusz Ostrowski - 2. miejsce
Bernard Kałużyński - 3. miejsce
16.Olimpiada Fizycznaogólnopolskaszkolny1Ignacy Wódecki - awans do etapu okręgowego
17.Szkolny Turniej Szachowy 2022szkolnyszkolny14Jakub Makutynowicz - 1. miejsce
Mikołaj Turek - 2. miejsce
18.Olimpiada Statystycznaogólnopolskaszkolny
okręgowy
centralny
1
1
1
1
Hubert Kiernożycki - awans do etapu centralnego
19.Szkolny Turniej Tenisa Stołowegoszkolnyszkolny30Jakub Makutynowicz - 1. miejsce
Kacper Celiński - 2. miejsce
20.Ogólnopolski Konkurs "Potyczki Młodych Adminów"ogólnopolskiszkolny
finałowy
6 (3 drużyny)
2 (1 drużyna)
Stanisław Rzeszut, Jakub Wiśniewski - awans do finału
21.Olimpiada POLTELEINFOogólnopolskaI etap
II etap
1Aniela Maciejek - awans do II etapu
22.Olimpiada Języka Angielskiegoogólnopolskaszkolny
okręgowy
II etap
1
1
Maciej Śmirski - awans do etapu okręgowego
23.Konkurs Matematyczny "ALFIK"ogólnopolskiogólnopolski35Szczegóły
24.Międzynarodowy Konkurs Matematyczny EUKLIDESmiędzynarodowyszkolny
rejonowy
70
12
Awans 12 uczniów do etapu rejonowego
25.Szkolny Turniej Wiedzy Ogólnejszkolnyszkolny39
(13 drużyn)
Aleksander Nowak, Gracjan Rozalski, Kacper Turkiewicz - 1. miejsce
26.Quiz Wiedzy o Pingwinach i Linuxieszkolnyszkolny30
(15 zespołów)
Bartosz Sech, Paweł Wilczyński - 1. miejsce
Michał Tomf, Jakub Figiel - 2. miejsce

Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2023".

Akademia Cisco
Oracle Academy
Acodemia#SCI

Projekty unijne