Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku

Sukcesy uczniów 2013/2014

ROK SZKOLNY 2013/2014
Lp.Nazwa konkursuEtapLiczba
uczestników
Wyniki
1. V Konkurs "Mój zawód, Moja Pasja" regionalny 8
(4 zespoły)
- Wojciech Tyziniec, Dariusz Jarzębiński (1. miejsce)
- Aleksandra Stramska, Weronika Baranowska (3. miejsce)
2. XV Konkurs Matematyczny Euklides szkolny
rejonowy
centralny
38
10
2
- Aleksy Bohdziul(19. miejsce)
- Rafał Gołębiowski (24. miejsce)
3. IX Olimpiada Przedsiębiorczości szkolny 9 -
4. XL Olimpiada Historyczna szkolny
wojewódzki
1
1
- Kamil Pazik
5. Konkurs "Epizody z historii najnowszej Polski w komiksie" ogólnopolski 4
(2 zespoły)
- Łukasz Rutkowski, Radosław Dobies (wyróżnienie)
- Aleksandra Stramska, Daniel Wittkowski
6. Konkurs "PING - Potyczki Informatyczne Nowej Generacji" pierwszy 3 - Łukasz Klasiński
- Krzysztof Kruszyński
- Wojciech Tyziniec
7. Konkurs "Test wiedzy o Europejskim Funduszu Społecznym" wojewódzki 1 - Krzysztof Korozej (1. wyróżnienie)
8. Konkurs na komiks o Powstaniu Warszawskim ogólnopolski 2
(zespół)
- Łukasz Rutkowski, Radosław Dobies
9. Konkurs "Nakręć się na wybory" ogólnopolski 1 - Piotr Wichlaj
10. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego szkolny
wojewódzki
ogólnopolski
49
29
2
- Piotr Pietruczuk (100. miejsce)
- Damian Grabowski (175. miejsce)
11. II Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "IpIT - Interaktywny Produkt IT" ogólnopolski 3 - Damian Kaczyński (2. miejsce)
- Wojciech Połowniak (5. miejsce)
- Marek Liszewski (wyróżnienie)
12. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów ogólnopolski 1 - Paweł Sobolewski
13. Szkolna Internetowa Gra Giełdowa ogólnopolski 30
(8 zespołów)
Najwyżej notowane zespoły w województwie:
- Bartosz Wojnarowicz, Karol Działowski, Alan Kałuża, Rafał Kołodziejczyk (16. miejsce)
- Daniel Gołdyn, Radosław Lewandowski, Igor Wiśniewski, Mateusz Wysocki (18. miejsce)
- Michał Boleń, Kacper Tłusty, Kamil Pazik, Hubert Panter (19. miejsce)
14. Olimpiada Wiedzy o Internecie "Net Masters Cup" etap pierwszy

etap drugi
15
(5 zespołów)
3
(1 zespół)
Awans do drugiego etapu:
- Janusz Kapeluś, Łukasz Gabriel, Piotr Laszuk
15. I Konkurs Matematyczny "Rachmistrz SCI" szkolny 40 - Kacper Drzewicz, Rafał Gołębiowski (1. miejsce - ex aequo)
- Krystian Jaworski (2. miejsce)
- Olaf Pacanowski (3. miejsce)
16. Mistrzostwa SCI w Piłce Nożnej szkolny 7 zespołów - Klasa 3c (1. miejsce)
- Klasa 1a (2. miejsce)
- Klasa 3b (3. miejsce)
17. Mistrzostwa SCI w Piłce Siatkowej szkolny 8 zespołów - Klasa 3c (1. miejsce)
- Klasa 4c (2. miejsce)
- Klasa 4b (3. miejsce)
18. LV Międzyszkolne Zawody Matematyczne międzyszkolny 4
(zespół)
- Olaf Pacanowski, Kacper Tłusty, Paweł Kubicki, Michał Kasprzak
19. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego (kompetencje językowe) szkolny - Tomasz Ososiński (1. miejsce)
- Michał Kasprzak (2. miejsce)
- Gracjan Pabianiak (3. miejsce)
20. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego (czytanie ze zrozumieniem) szkolny - Michał Kasprzak (1. miejsce)
- Gracjan Pabianiak (2. miejsce)
- Bartłomiej Zakrzewski (3. miejsce)
21. Konkurs na logo szkolnego zespołu muzycznego szkolny 12 - Krzysztof Korozej (zwycięzca)
- Jarosław Popławski (wyróżnienie)
- Krzysztof Galara (wyróżnienie)
- Kamil Chorzępa (wyróżnienie)

Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Srebrna Szkoła 2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM INFORMATYCZNE SCI w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".

Akademia Cisco

Projekty unijne

Projekt TECHNIK INFORMATYK W PRAKTYCE B2E: Business to Education

Partnerzy