Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Srebrna Szkoła 2013 Srebrna Szkoła 2014 Złota Szkoła 2015 Złota Szkoła 2016 Złota Szkoła 2017
Odwiedź nas na facebooku

Sukcesy Uczniów 2017/2018

ROK SZKOLNY 2017/2018
Lp.Nazwa konkursuEtapLiczba
uczestników
Wyniki
1. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów ogólnopolski 1 Krzysztof Rogowski
2. Olimpiada Matematyczna ogólnopolski 1 Krzysztof Rogowski - awans do etapu finałowego. Wyniki w najbliższym czasie.
3. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "EUKLIDES" I etap
II etap
III etap
24
7
3
Krzysztof Rogowski - 5. miejsce,
Marcin Gieroń, Dawid Starczewski - awans do etapu finałowego
4. Konkurs "Potyczki Informatyczne Nowej Generacji" I etap
II etap
III etap
8
3
3
Patrycja Wanat, Krzysztof Rogowski, Kacper Pomorski - awans do etapu finałowego.
5. Szkolny Konkurs Programowania "PrograMistrz" szkolny 13 Karol Jurski - 1. miejsce
Miłosz Skaza - 2. miejsce
Piotr Pomagalski - 3. miejsce
6. LIX Międzyszkolne Wojewódzkie Zawody Matematyczne wojewódzki 1 Krzysztof Rogowski (6.-7. miejsce)
7. Konkurs Języka Niemieckiego "DEUTSCHFREUND 2017" ogólnopolski 10 Jakub Kleban - 176. miejsce (16. miejsce w woj.)
Karol Jurski - 247. miejsce (33. miejsce w województwie)
Eryk Wróblewski - 253. miejsce (27. miejsce w województwie)
8. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "SPRACHDOKTOR 2017" ogólnopolski 3 Philip Wietzke - 17. miejsce w kraju (1. miejsce w województwie)
Jakub Kleban - 14. miejsce w województwie
Michał Kurasiński - 17. miejsce w województwie
9. Konkurs BHP "Kultura Bezpieczeństwa" szkolny
rejonowy
10
2
Miłosz Szczepanik - wyróżnienie
Krzysztof Rogowski
10. Szkolny Turniej Piłki Siatkowej szkolny 9 drużyn 4b - 1. miejsce
4c/2a - 2. miejsce
2c/1c - 3. miejsce
11. Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS szkolny
rejonowy
29
2
Jakub Orzechowski, Przemysław Gilewski
12. Szkolny Konkurs Biologiczny "Mistrz Genetyki" szkolny 26 Karol Jurski - 1. miejsce
Filip Halewski, Jakub Naniewicz, Kacper Długopolski, Maciej Grzywacz, Róża Zarzycka - wyróżnienie
13. Szkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem w Języku Angielskim szkolny 15 Radosław Połubok - 1. miejsce
Wiktoria Nowacka - 2. miejsce
Miłosz Skaza - 3. miejsce
14. II Szkolny Turniej Szachowy szkolny 40 Dawid Bąk (nauczyciel) - 1. miejsce
Jan Kaczmarkiewicz - 2. miejsce
Patryk Gabryś - 3. miejsce
15. I Szkolny Turniej League of Legends szkolny 8 drużyn 3c/4b - 1. miejsce
2c - 2. miejsce
1c - 3. miejsce
16. Szkolny Turniej Piłki Nożnej szkolny 7 drużyn 4b/4c/2c - 1. miejsce
1a - 2. miejsce
4a - 3. miejsce
17. Konkurs Fotograficzny "Społeczeństwo w obiektywie" ogólnopolski 7 Patrycja Wanat - wyróżnienie
18. Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce wojewódzki 1 Artur Kamiński - 2. miejsce (bieg na 60 metrów)
19. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej I etap
II etap
III etap
1
1
1
Bartosz Rudnicki - 4. miejsce (w kategorii "Informatyka")
20. Szkolny Turniej Koszykówki - Zima 2018 szkolny 7 drużyn 2b/4c - 1. miejsce
3a/3a/1c - 2. miejsce
4b - 3. miejsce
21. I Szkolny Konkurs Sieciowy "SCI#NET" szkolny 24 Aleksander Basrab - 1. miejsce
Dominik Kostecki - 2. miejsce
Aleksander Zioło - 3. miejsce
22. II Szkolny Turniej League of Legends szkolny 8 Zbyt Mało Mobilni - 1. miejsce
Kremówki Papieskie - 2. miejsce
SCI TI C - 3. miejsce
23. Turnieju Piłki Nożnej Halowej o puchar św. Jana Bosko międzyszkolny 1 drużyna Mateusz Szmuc, Jakub Orzechowski, Oskar Jaworski, Łukasz Marciniak, Kamil Koszela, Michał Wołczyk, Patryk Mączka
24. Hackathon HOME.PL "Ultra Innovation 2017" ogólnopolski 1 drużyna Miłosz Kolenderski, Dawid Foch, Konrad Polak, Jakub Dąbrowski, Huber Rządziński
25. Wojewódzki Konkurs Filmowy "MÓJ ZAWÓD, MOJA PASJA" wojewódzki 2 drużyny Wyniki w najbliższym czasie.
26. Szkolny Turniej Koszykówki - Wiosna 208 szkolny Wyniki w najbliższym czasie.
27. Ogólnopolski Konkurs "Potyczki Młodych Adminów" i etap
II etap
Wyniki w najbliższym czasie.
28. I Szkolny Konkurs Programistyczny "SCI#C++" Wyniki w najbliższym czasie.
29. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego szkolny
wojewódzki
30
5
Wyniki w najbliższym czasie.
30. XX Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "EUROELEKTRA" szkolny
21
31. Szkolny Turniej Counter Strike'a szkolny 8 drużyn 4b - 1. miejsce
2c - 2. miejsce
2c - 3. miejsce
32. Olimpiada Wiedzy Biblijnej diecezjalny 3 Wyniki w najbliższym czasie.

Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Srebrna Szkoła 2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018".

Akademia Cisco

Projekty unijne

Partnerzy