Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku

Sukcesy Uczniów 2018/2019

ROK SZKOLNY 2018/2019
Lp.Nazwa konkursuZasięgEtapLiczba
uczestników
Wyniki
1. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów ogólnopolski ogólnopolski 1 Karol Jurski
2. Szkolny Turniej Piłki Nożnej szkolny szkolny 6 drużyn kl. 2b/2c - 1. miejsce,
kl. 3b/3c - 2. miejsce,
kl. 2a - 3. miejsce
3. Szkolny Konkurs Progamistyczny "PrograMistrz" szkolny szkolny 12 Jan Rosa - 1. miejsce
4. Hackathon "HackYeah" ogólnopolski ogólnopolski 1 udział uczniów
5. Olimpiada Informatyczna ogólnopolski szkolny
okręgowy
1
1
Krzysztof Rogowski - udział w etapie okręgowym
6. Olimpiada Historyczna ogólnopolski szkolny
okręgowy
1
1
Alan Lekki - udział w etapie okręgowym
7. Szkolny Turniej Piłki Siatkowej szkolny szkolny 8 drużyn kl. 2b - 1. miejsce,
kl. 3c - 2. miejsce,
kl. 1b - 3. miejsce
8. Konkurs Informatyczny "PING" wojewódzki szkolny
rejonowy
finałowy
3
3
1
Marcin Gieroń - finalista
9. Ogólnopolski Konkurs Miniprojektów "BohaterON w Twojej Szkole" ogólnopolski ogólnopolski 4
(1 drużyna)
Klaudia Bałszan, Wojciech Szelestowicz, Tomasz Leśniewski, Kacper Popiałkiewicz - 1. miejsce
10. Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra" ogólnopolski szkolny
rejonowy
20
11
awans uczniów do etapu okręgowego
11. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej ogólnopolski szkolny
rejonowy
finałowy
25
11
3
Konrad Byczyński, Jan Rosa, Karol Jurski - awans do finału
12. Konkurs "Explory!" ogólnopolski szkolny
regionalny
4
4
Kamila Matuszak, Jan Rosa, Karol Jurski, Bogdan Sęczkowski - wyróżnienie
13. V Halowy Turniej Piłki Nożnej ku czci Żołnierzy Wyklętych miejski miejski 7 Mateusz Szmuc, Kacper Wróbel, Kamil Kazimierczyk, Mateusz Jurkiewicz, Jakub Orzechowski, Dawid Janczyk, Kacper Szymanowski - 12. miejsce
14. Olimpiada "Zwolnieni z Teorii" ogólnopolski ogólnopolski 8
(3 drużyny)
Klaudia Bałszan, Wojciech Szelestowicz, Tomasz Leśniewski, Kacper Popiałkiewicz - "Złoty Wilk" za najlepszy projekt edukacyjny w Polsce
Tomasz Borowski, Angelika Iskra - "Brązowy Wilk" za najlepszy projekt w szkole
Zuzanna Trepka, Marek Petryniak - udział drużyny w finale
15. Konkurs Matematyczny "ALFIK" ogólnopolski ogólnopolski 20 Krzysztof Rogowski - 10. miejsce
Marcin Gieroń - 70. miejsce
Dawid Starczewski - 120. miejsce
16. Szkolny Turniej Szachowy szkolny szkolny 25 Patryk Gabryś - 1. miejsce
Paweł Ożyński - 2. miejsce
Oskar Domingos - 3. miejsce
17. Szkolny Turniej CS:GO szkolny szkolny 40
(8 drużyn)
kl. 2b/2a - 1. miejsce
kl. 3c/3b - 2. miejsce
kl. 3c - 3. miejsce
18. Olimpiada Matematyczna ogólnopolski szkolny
okręgowy
finał
1
1
1
Krzysztof Rogowski - finalista
19. Szkolny Turniej Koszykówki szkolny szkolny 5 drużyn kl. 2b - 1. miejsce,
kl. 3b - 2. miejsce,
Mix - 3. miejsce
20. Szkolny Konkurs Sieciowy "SCI#NET" szkolny I etap
II etap
20
7
Jakub Sajniak - 1. miejsce,
Dominik Kostecki - 2. miejsce,
Miłosz Skaza - 3. miejsce
21. Szkolny Turniej Kostki Rubika szkolny szkolny 18 Dawid Starczewski - 1. miejsce,
Mateusz Tołpa - 2. miejsce
Kacper Wróbel - 3. miejsce
22. Szkolny Turniej "Super Smach Bros Ultimate" szkolny szkolny 16 Damian Felisiak - 1. miejsce,
Grzegorz Durczyński - 2. miejsce
Kamil Krawczak - 3. miejsce
23. Konkurs Matematyczny "KANGUR" ogólnopolski ogólnopolski 23 Krzysztof Rogowski - wynik bardzo dobry
Marcin Gieroń - wyróżnienie
24. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "EUKLIDES" ogólnopolski szkolny
okręgowy
ogólnopolski
31
7
3
Marcin Gieroń, Dawid Starczewski, Jakub Ociepa - awans do finału
25. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej ogólnopolski diecezjalny 2 Zofia Podlasińska - 5. miejsce
26. Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości ogólnopolski okręgowe
ogólnopolskie
3
2 (zespół)
Miłosz Skaza, Bogdan Sęczkowski - awans do kolejnego etapu
Gabriel Prywer - 3. miejsce w etapie okręgowym
27. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "SPRACHDOKTOR" ogólnopolski ogólnopolskie 8 Oliwia Kurnik - wynik bardzo dobry (44. miejsce w kraju)
Jakub Kleban - 198. miejsce w kraju
Karol Jurski - 159. miejsce w kraju

Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".

Akademia Cisco Oracle Academy

Projekty unijne

Partnerzy