Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku

Sukcesy Uczniów 2018/2019

ROK SZKOLNY 2018/2019
Lp.Nazwa konkursuZasięgEtapLiczba
uczestników
Wyniki
1. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów ogólnopolski ogólnopolski 1 Karol Jurski
2. Szkolny Turniej Piłki Nożnej szkolny szkolny 6 drużyn kl. 2b/2c - 1. miejsce,
kl. 3b/3c - 2. miejsce,
kl. 2a - 3. miejsce
3. Szkolny Konkurs Progamistyczny "PrograMistrz" szkolny szkolny 12 Jan Rosa - 1. miejsce
4. Hackathon "HackYeah" ogólnopolski ogólnopolski 1
5. Olimpiada Informatyczna ogólnopolski szkolny
okręgowy
1
1
Krzysztof Rogowski - udział w etapie okręgowym
6. Olimpiada Historyczna ogólnopolski szkolny
okręgowy
1
1
Alan Lekki - udział w etapie okręgowym
7. Szkolny Turniej Piłki Siatkowej szkolny szkolny 8 drużyn kl. 2b - 1. miejsce,
kl. 3c - 2. miejsce,
kl. 1b - 3. miejsce
8. Konkurs Informatyczny "PING" wojewódzki szkolny
rejonowy
finałowy
3
3
Marcin Gieroń, Jakub Kleban, Dominik Kostecki - awans do finału
9. Ogólnopolski Konkurs Miniprojektów "BohaterON w Twojej Szkole" ogólnopolski ogólnopolski 4
(1 drużyna)
Klaudia Bałszan, Wojciech Szelestwoicz, Tomasz Leśniewski, Kacper Popiałkiewicz - 1. miejsce
10. Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra" ogólnopolski szkolny
rejonowy
20
11
Konrad Byczyński, Jan Rosa, Karol Jurski - awans do finału
11. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej ogólnopolski szkolny
rejonowy
finałowy
25
11
3
Konrad Byczyński, Jan Rosa, Karol Jurski - awans do finału
12. Konkurs Eplory! ogólnopolski szkolny
regionalny
4
4
Kamila Matusza, Jan Rosa, Karol Jurski, Bogdan Sęczkowski - wyróżnienie
13. V Halowy Turniej Piłki Nożnej ku czci Żołnierzy Wyklętych miejski miejski 7 Mateusz Szmuca, Kacper Wróbel, Kamil Kazimierczyk, Mateusz Jurkiewicz, Jakub Orzechowski, Dawid Janczyk, Kacper Szymanowski - 12. miejsce
14. Olimpiada "Zwolnieni z Teorii" ogólnopolski ogólnopolski 9
(3 drużyny)
finał w kwietniu
15. Konkurs Matematyczny "Alfik" ogólnopolski ogólnopolski 20 Krzysztof Rogowski - 10. miejsce
Marcin Gieroń - 70. miejsce
Dawid Starczewski - 120. miejsce
16. Szkolny Turniej Szachowy szkolny szkolny 25 Patryk Gabryś - 1. miejsce
Paweł Ożyński - 2. miejsce
Oskar Domingos - 3. miejsce
17. Szkolny Turniej CS:GO szkolny szkolny 40
(8 drużyn)
kl. 2b/2a - 1. miejsce
kl. 3c/3b - 2. miejsce
kl. 3c - 3. miejsce

Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".

Akademia Cisco Oracle Academy

Projekty unijne

Partnerzy