Pedagog / Psycholog

Paula Karniejew – pedagog specjalny, terapeuta zajęciowy, logopeda, specjalista terapii i edukacji osób z autystycznego spektrum zaburzeń.

Niezwykle istotna jest dla mnie efektywna komunikacja oraz relacja, ponieważ jak pisał znany niemiecki neurobiolog Joachim Bauer: „Bez relacji nie ma edukacji”. W myśl tego przekazu bardzo cenię sobie z uczniami relację partnerską, opartą na szacunku i otwartości do drugiego człowieka.

Zapraszam Cię do mojego gabinetu, który znajduje się na parterze w naszej szkole (obok sali nr 2).

Jeśli masz trudność z wyrażeniem swoich emocji w sposób werbalny - zachęcam Cię do skorzystania ze „Skrzynki zaufania”, która czeka przy drzwiach mojego gabinetu. Napisz i wrzuć list, w którym możesz zawrzeć swoje przemyślenia, uwagi, trudności, prośby.

Weronika Zielińska - psycholog szkolny

Jestem świeżo upieczonym magistrem psychologii i właśnie ze względu na mój młody wiek, jestem świadoma aktualnych problemów, które dotykają każdego z Was. Dążę do tego, aby nasza współpraca oparta była na szczerości i otwartości, co jest dla mnie priorytetem. Chcę, aby mój gabinet był przestrzenią, w której każdy czuje się swobodnie, a przede wszystkim, abyście mogli być sobą.

Zapraszam serdecznie na pierwsze piętro, do pokoju numer 104. Tam chętnie podzielę się moim doświadczeniem i wiedzą, służąc pomocą w rozwiązywaniu trudności, czy wspierając w codziennych wyzwaniach. Moje drzwi są zawsze otwarte dla wszystkich potrzeb, radości i trosk. Czekam na Was, abyśmy wspólnie mogli stworzyć bezpieczne miejsce do rozmów i pracy nad Waszym rozwojem.

Godziny pracy nauczycieli specjalistów

mgr Paula Karniejew