Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku

Sukcesy uczniów 2015/2016

ROK SZKOLNY 2015/2016 - -
Lp.Nazwa konkursuEtapLiczba
uczestników
Wyniki
1. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów ogólnopolski 1 Wojciech Połowniak
2. Stypendysta Prezydenta Miasta Szczecin miejski 1 Wojciech Połowniak
3. IV Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "IpIT - Interaktywny Produkt IT" ogólnopolski 2 - Wojciech Połowniak (2. miejsce)
- Damian Herman (wyróżnienie)
4. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "EUKLIDES" szkolny
okręgowy
międzynarodowy
23
4
1
- Krzysztof Rogowski (2. miejsce)
5. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Maks Matematyczny" ogólnopolski 17 - Krzysztof Rogowski (2. miejsce)
6. "IT Talents ZUT 2016" regionalny 4 - Krzysztof Rogowski (2. miejsce)
7. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "PANGEA" szkolny
finałowy
12
2
- Olaf Pacanowski
- Nicolas Poliński
8. Ogólnopolski Test Informatyczny ogólnopolski 20 - Michał Grochowski (3. miejsce)
9. Potyczki Młodych Adminów szkolny
międzynarodowy
10
8 (4 zespoły)
- Bartosz Rudnicki, Przemysław Kłódka (8. miejsce)
- Krystian Kujawski, Bartłomiej Szyszki (9. miejsce)
- Damian Herman, Wojciech Połowniak (14. miejsce)
- Mateusz Zarzycki, Michał Kasprzak (16. miejsce)
10. Konkurs „Cisco Routing & Switching” szkolny
międzynarodowy
10
8 (4 zespoły)
- Mateusz Zarzycki, Michał Kasprzak (16. miejsce)
- Damian Herman, Wojciech Połowniak (14. miejsce)
- Bartosz Rudnicki, Przemysław Kłódka (8. miejsce)
- Krystian Kujawski, Bartłomiej Szyszki (9. miejsce)
11. Maraton Programistyczny "Marathon24" ogólnopolski 9
(3 zespoły)
- Sebastian Dyjeta, Mateusz Moszczyński, Rafał Gołębiowski (142. miejsce)
- Krzysztof Kruszyński, Łukasz Klasiński, Wojciech Tyziniec (169. miejsce)
- Konrad Polak, Mateusz Wolanowski, Kacper Żarnicki (174. miejsce)
12. Maraton Programistyczny „DevRace Hackathon 2016” regionalny 12
(2 zespoły)
- Krzysztof Rogowski, Michał Makarczuk, Bartłomiej Szczepaniak, Artur Kamiński, Konrad Szymański, Krzysztof Kaczmarzyk (3. miejsce)
13. Konkurs Filmowy "Mój zawód, moja pasja" regionalny 5 - Arkadiusz Sprawka, Robert Laszuk (2. miejsce)
- Michał Makarczuk (3. miejsce)
14. XXIII Olimpiada Informatyczna I stopnia
II stopnia
1
1
Krzysztof Kruszyński
15. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej szkolny
ogólnopolski
10
2
Michał Kasprzak, Damian Herman
16. Zachodniopomorska Liga Debat Oksfordzkich WH USregionalny 4
(1 zespół)
- Daniel Gołdyn, Dawid Doruch, Łukasz Gabriel, Igor Wiśniewski (4. miejsce)
17. Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra” szkolny
okręgowe
11
2
Bartosz Wojnarowicz, Gracjan Pabianiak
18. XLII Olimpiada Historyczna szkolny
wojewódzki
2
1
Piotr Dadał
19. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego szkolny 7 brak awansu do kolejnego etapu
20. Hackathon Ultra Innovation 2015 ogólnopolski 3
(1 zespół)
Wojciech Połowniak, Wojciech Tyziniec, Łukasz Klasiński
21. Konkurs Graficzny "Warsztaty Słowa"ogólnopolski 4 - Tomasz Rogacki (1. miejsce)
Weronika Baranowska (wyróżnienie)
22. Konkurs Plastyczny „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni"regionalny 4 - Tomasz Rogacki (3. miejsce)
23. Konkurs Plastyczny „Powstanie Warszawskie"ogólnopolski 3 - Tomasz Rogacki (wyróżnienie)
24. Ogólnopolski Konkurs IPN „Epizody z historii najnowszej Polski w komiksie"ogólnopolski 1 - Patrycja Śnieżek, Aleksandra Szcześniak (wyróżnienie)
25. Debata WH US "Patriotyzm"regionalny 4
(1 zespół)
- Michał Kasprzak, Mateusz Zarzycki, Maciej Jaworski, Daniel Zwijacz (1. miejsce)
26. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 2015ogólnopolski 6 Philip Wietzke (28. miejsce)
27. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachodoktor 2015ogólnopolski 7 Eryk Wróblewski (82. miejsce)
28. Olimpiada Literatury i Języka Polskiegoszkolny
okręgowy
2
1
Weronika Stefanko
29. XI Olimpiada Przedsiębiorczości szkolny 19 brak awansu do kolejnego etapu
30. Regionalny Konkurs Naukowy "E(x)polory 2016 regionalny 2
(1 zespół)
- Damian Herman, Wojciech Połowniak (wyróżnienie)
31. II Konkurs Matematyczny "Rachmistrz SCI" szkolny51- Rafał Gołębiowski (1. miejsce)
- Krzysztof Rogowski (2. miejsce)
- Kacper Tłusty, Robert Pasiński (3. miejsce)
32. II Dyktando SCI szkolny15- Sebastian Smołuch (1. miejsce)
- Weronika Baranowska (2. miejsce)
- Jakub Walat (3. miejsce)
33. I Szkolny Turniej Wiedzy o Społeczeństwie szkolny18
(9 zespołów)
- Michał Kasprzak, Maciej Jaworski (1. miejsce)
Daniel Zwijacz, Krzysztof Rogowski (2. miejsce)
Piotr Wojdalski, Mateusz Żurowski (3. miejsce)
34. Wojewódzki Konkurs Języków Obcych wojewódzki10- Gracjan Pabianiak (26. miejsce)
- Bartłmiej Hendzel (61. miejsce)
35. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego (czytanie ze zrozumieniem) szkolny12- Gabriel Adrych, Gracjan Pabianiak (1. miejsce ex aequo)
36. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego szkolny12- Patryk Zając (1. miejsce)
- Wojciech Połowniak (2. miejsce)
- Adrian Pudlewski (3. miejsce)
37. Mistrzostwa SCI w Piłce Siatkowej szkolny 7 drużyn - Klasa 2a (1. miejsce)
- Klasa 3a (2. miejsce)
- Klasa 3b (3. miejsce)
38. Mistrzostwa SCI w Koszykówce szkolny 5 drużyn - Klasa 2c (1. miejsce)
- Klasa 2b/1b (2. miejsce)
- Klasa 3c (3. miejsce)
39. Mistrzostwa SCI w Piłce Nożnej szkolny 6 drużyn - Klasa 3a (1. miejsce)
- Klasa 2a (2. miejsce)
- Klasa 3c (3. miejsce)

Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Srebrna Szkoła 2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM INFORMATYCZNE SCI w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".

Akademia Cisco

Projekty unijne

Projekt TECHNIK INFORMATYK W PRAKTYCE B2E: Business to Education

Partnerzy