Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku

Sukcesy uczniów 2014/2015

ROK SZKOLNY 2014/2015
Lp.Nazwa konkursuEtapLiczba
uczestników
Wyniki
1. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów ogólnopolski 1 Kacper Górzyński
2. Konkurs "PING - Potyczki Informatyczne Nowej Generacji" pierwszy
drugi
trzeci
2
2
2
- Paweł Frydrych
- Krzysztof Kruszyński
3. XVI Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „EUKLIDES” szkolny
rejonowy
centralny
33
5
1
- Rafał Gołębiowski (7. miejsce)
4. XVI Konkurs Matematyczny "MAT" ogólnopolski 14 - Olaf Pacanowski (124. miejsce)
- Rafał Gołębiowski (141. miejsce)
- Jakub Niedźwiedź (144. miejsce)
5. XLI Olimpiady Historycznej szkolny
okręgowy
3
2
- Artur Gabriel
- Patrycja Śnieżek
6. IV Konkurs "Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni" regionalny 1 - Patrycja Śnieżek (2. miejsce)
7. X Olimpiada Przedsiębiorczości szkolny 11 -
8. I Turniej Historyczny "Niezłomni! Wyklęci!" szkolny 27
(9 zespołów)
- Kamil Pazik, Michał Boleń, Robert Laszuk (1. miejsce)
- Monika Pastusiak, Hubert Rządziński, Piotr Wojdalski (2. miejsce)
- Maciej Jaworski, Jakub Walat, Tomasz Rogacki (3. miejsce)
9. XIII Turniej o Puchar Jana Bosko międzyszkolny 9
(1 drużyna)
- Mateusz Lis, Mateusz Szeliński, Krystian Dąbrowski, Kevin Drwal, Denis Drwal, Adrian Ignatowicz, Jakub Szura, Łukasz Marciniak, Kamil Koszela (8. miejsce)
10. Mistrzostwa SCI w Piłce Nożnej szkolny 6 drużyn - Klasa 4c (1. miejsce)
- Klasa 2a (2. miejsce)
- Klasa 2c (3. miejsce)
11. Mistrzostwa SCI w Piłce Siatkowej szkolny 9 drużyn - Klasa 4c (1. miejsce)
- Klasa 2a (2. miejsce)
- Klasa 4b (3. miejsce)
12. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego
(czytanie ze zrozumieniem)
szkolny 23 - Adrian Pudlewski (1. miejsce)
- Damian Grabowski, Michał Kasprzak, Przemysław Śmieja (2. miejsce - ex aequo)
- Wojciech Połowniak, Kasper Gałkowski, Maciej Przekop (3. miejsce - ex aequo)
13. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego szkolny 35 - Michał Głowacki (1. miejsce)
- Gracjan Pabianiak (2. miejsce)
- Michał Kasprzak (3. miejsce)
14. III Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "IpIT - Interaktywny Produkt IT" ogólnopolski 3 - Mateusz Moszczyński
- Damian Herman
- Wojciech Połowniak
15. Potyczki Młodych Adminów międzyszkolny
ogólnopolski
10 (5 drużyn)
10 (5 drużyn)
- Damian Herman, Wojciech Połowniak (5. miejsce)
- Bartosz Wojnarowicz, Bartosz Rudnicki (8. miejsce)
- Janusz Kapeluś, Robert Laszuk (11. miejsce)
- Robert Pasiński, Igor Wiśniewski (13. miejsce)
- Przemysław Kłódka, Fabian Marcol (14. miejsce)
16. VI Konkurs "Mój Zawód, Moja Pasja" regionalny 6 (3 drużyny) - Mateusz Wysocki, Arkadiusz Sprawka (3. miejsce)
17. Certyfikat Microsoft Office Specialists - - Certyfikat MOS uzyskało 27 uczniów.
18. Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości (Blok B) ogólnopolski 3 - Mateusz Zarzycki (10. miejsce)
- Michał Kasprzak
- Jakub Bortnik.
19. Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości (Blok A) wojewódzki 2 - Damian Herman (2. miejsce - grupa R)
- Wojciech Połowniak (2. miejsce - grupa P)
20. I Dyktando SCI szkolny - - Weronika Baranowska (1. miejsce)
- Daniel Gołdyn (2. miejsce)
- Magdalena Adamczyk, Maciej Jaworski (3. miejsce)
21. Certyfikat SUSE Certified Linux Administrator ogólnopolski 10 Certyfikat uzyskali Damian Herman i Robert Pasiński
22. Mistrzostwa Świata w Microsoft Office eliminacje krajowe 1 - Paweł Sobolewski (awans do finału w Teksasie)

Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Srebrna Szkoła 2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM INFORMATYCZNE SCI w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".

Akademia Cisco

Projekty unijne

Projekt TECHNIK INFORMATYK W PRAKTYCE B2E: Business to Education

Partnerzy