Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku

Sukcesy Uczniów 2019/2020

ROK SZKOLNY 2019/2020
Lp.Nazwa konkursuZasięgEtapLiczba
uczestników
Wyniki
1. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów ogólnopolski ogólnopolski 1 Karol Jurski
2. Stypendysta Prezydenta Miasta Szczecin miejski miejscki 2 Miłosz Skaza, Bogdan Sęczkowski
3. Międzynarodowy Konkurs "Moja wymarzona lekcja programowania" międzynarodowy międzynarodowy 15
(3 zespoły)
4b - 1. miejsce
4c - 3. miejsce
4a - wyróżnienie
4. Międzynarodowy Konkurs "Swift Student Challange" międzynarodowy międzynarodowy 1 Oskar Chybowski - laureat
5. Międzyszkolna Liga Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych miejski miejski 12 (1 zespół) Awans do I Ligi Siatkarskiej.
6. Mistrzostwa Szczecina w ergometrze wioślarskim miejski miejski 3 Sergiusz Brasławski - 1. miejsce (kat. Szkoły Ponadpodstawowe)
Paweł Usnarski - 1. miejsce (kat. Szkoły Ponadgimnazjalne)
7. Mistrzostwa Świata MOS Office 2019 światowy regionalny
krajowy
światowy
8
2
1
Oskar Rodziewicz - 7. miejsce
8. Ogólnopolska Olimpiada Informatyczna ogólnopolski szkolny
wojewódzki
1
1
Oskar Rodziewicz
9. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego ogólnopolski szkolny 10 Brak awansu do kolejnego etapu.
10. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego "Olimpus" ogólnopolski ogólnopolski 2 Dawid Białkowski - 13. miejsce
Mateusz Kaczkowski - 15. miejsce
11. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej ogólnopolski szkolny
regionalny
ogólnopolski
11
5
2
laureaci/finaliści: Bogdan Sęczkowski, Miłosz Skaza
12. Ogólnopolski Hackaton HackYeah 2019 ogólnopolski ogólnopolski 10 Jan Rosa - 1. miejsce
13. Ogólnopolski Konkurs "E(x)plory 2020" ogólnopolski regionalny 3 Awans do finału regionalnego.
14. Ogólnopolski Konkurs "Młody Innowator" ogólnopolski ogólnopolski 4 (2 zespoły) laureaci/finaliści: Bogdan Sęczkowski, Miłosz Skaza, Alan Pytlak, Mateusz Jasek
15. Ogólnopolski Konkurs "Sumo Challenge" ogólnopolski ogólnopolski 3 Uczestnictwo w finale.
16. Ogólnopolski Konkurs CTF 153+1 ogólnopolski ogólnopolski 4 (2 zespoły) Jan Rosa, Miłosz Skaza - 1. miejsce
Dominik Kostecki, Jakub Sajniak - 3. miejsce
17. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Pejzaż polski" ogólnopolski ogólnopolski 10 -
18. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Społeczeństwo w obiektywie" ogólnopolski ogólnopolski 7 -
19. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Deutschfreund" ogólnopolski ogólnopolski 17 Mateusz Dąbrowski - 10. miejsce w kraju
20. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "ALFIK" ogólnopolski wojewódzki 23
2
Marcin Gieroń - 3. miejsce
Dawid Starczewski - 15. miejsce
21. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "EUKLIDES" ogólnopolski szkolny
regionalny
ogólnopolski
25
5
3
Karol Jurski - 7. miejsce
Jakub Jucha - 10. miejsce
Jakub Ociepa - 21. miejsce
22. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kangur" ogólnopolski ogólnopolski 30 Mateusz Kaczkowski, Hubert Kiernożycki, Karol Niemczyk, Michał Pikulski - wyróżnienie
23. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Pracy i BHP ogólnopolski szkolny
wojewódzki
ogólnopolski
5
2
1
finalista: Miłosz Szczepanik
24. Olimpiada Lingwistyki Matematycznej ogólnopolski szkolny 5 Brak awansu do kolejnego etapu.
25. Olimpiada Projektów Społecznych "Zwolnieni z Teorii' ogólnopolski ogólnopolski 4 (1 zespół) Adam Hallman, Angelika Iskra, Kamil Buczyński, Tomasz Borowski - finaliści
26. Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej ogólnopolski ogólnopolski 1 -
27. Szkolny Hackathon "Grinch's Code" szkolny szkolny 60
(20 zespołów)
Oskar Domingos, Marcin Gieroń, Michał Boruch - 1. miejsce
Paweł Pardel, Krystian Małecki, Kuba Prus - 1. wyróżnienie
Marcin Alchimowicz, Szymon Wiśniewski, Jakub Jucha - 2. wyróżnienie
28. Szkolny Konkurs Graficzny "Królestwo" szkolny szkolny Bartosz Poszelężny - 1. miejsce
Zuzanna Pawluk - 2. miejsce
Zuzanna Trepka - 3. miejsce
29. Szkolny Konkurs Plastyczny "Promujemy czytelnictwo" szkolny szkolny 30 Iga Gospodarek - 1. miejsce
Julia Podolak - 2. miejsce
Kamil Kowerski - 3. miejsce
Nadia Mrozińska - 4. miejsce
Patrycja Pietrzak - 5. miejsce
Paulina Serdeczna - 6. miejsce
30. Szkolny Konkurs Poprawności Językowej "Mistrz Polskiej Mowy" szkolny szkolny 20 Maciej Tułecki - 1. miejsce
Bartosz Bączyk - 2. miejsce
Julia Chmiel - 3. miejsce
31. Szkolny Konkurs Programowania "Programistrz" szkolny szkolny
32. Szkolny Konkurs Sieciowy "SCI#NET Junior" szkolny szkolny 30 Maciej Tułecki - 1. miejsce
Paweł Pardel - 2. miejsce
Krystian Małecki - 3. miejsce
Julia Chmiel, Wiktoria Paszko - wyróżnienie
33. Szkolny Turniej Counter Strike GO szkolny szkolny 40 3ab - 1. miejsce
4c - 2. miejsce
34. Szkolny Turniej Improwizacji Teatralnych szkolny szkolny 20 Zuzanna Pawluk, Damian Zioło, Hubert Kiernożycki, Bartosz Imiłkowski - 1. miejsce
35. Szkolny Turniej Piłkarzyków szkolny szkolny 20 Kamil Wichrowski, Adam Mańczuk - 1. miejsce
Mateusz Kula, Fabian Lorek - 2. miejsce
36. Szkolny Turniej Piłki Nożnej szkolny szkolny 5 zespołów 3a - 1. miejsce
4b/4c - 2. miejsce
3b/3c - 3. miejsce
37. Szkolny Turniej Piłki Siatkowej szkolny szkolny 8 drużyn 4c - 1. miejsce
Absolwenci - 2. miejsce
2b - wyróżnienie
38. Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Klas Pierwszych szkolny szkolny 6 zespołów 1f - 1. miejsce
1c - 2. miejsce
1g - 3. miejsce
39. Szkolny Turniej Szachowy szkolny szkolny 30 Mikołaj Turek - 1. miejsce
Paweł Ożyński - 2. miejsce
Jan Kaczmarkiewicz - 3. miejsce
40. Szkolny Turniej Teamfight Tactics szkolny szkolny 24 Dawid Stasiak - 1. miejsce
Kasjan Zalewski - 2. miejsce
Nikodem Macuk - 3. miejsce
41. Szkolny Turniej Tenisa Stołowego szkolny szkolny 16 Antoni Westfal - 1. miejsce
Kevin Jankowski - 2. miejsce
Mateusz Fejczuk - 3. miejsce
42. Szkolny Turniej Wiedzy Ogólnej szkolny szkolny 30 Hubert Skorupka, Mateusz Adamkiewicz - 1. miejsce
43. Szkolny Wielki Quiz Oscarowy szkolny szkolny 30 Michał Pokładowski, Gabriel Grugel - 1. miejsce
44. Wojewódzki Konkurs "Potyczki Informatyczne Nowej Generacji" regionalny regionalny 3 laureaci: Marcin Gieroń, Jakub Kleban, Dominik Kostecki
45. Wojewódzki Konkurs "Potyczki Mitologiczne" wojewódzki szkolny
wojewódzki
12
3
finalista: Gracjan Połętek, Michał Flamer, Iga Gospodarek
46. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego wojewódzki wojewódzki 3 Bartosz Gregorowicz - 8. miejsce

Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020".

Akademia Cisco Oracle Academy

Projekty unijne

Partnerzy