DOBRA SZKOŁA OTWIERA CAŁY ŚWIAT

Założeniem Technikum Informatycznego SCI jest umożliwienie uczniom zdobycia zarówno konkretnej wiedzy ogólnej jak i specjalistycznej, przy równoczesnym kształtowaniu umiejętności płynnego kontynuowania nauki na studiach wyższych oraz wejścia na rynek pracy i biznesu.

W naszej szkole system kształcenia oparty jest na sprawdzonych i solidnych wzorcach, bazuje na nowoczesnych i ciekawych programach nauczania, które są stale modyfikowane i dostosowywane do specyfiki specjalności.

Uczniowie uczą się języków obcych, mają do dyspozycji nowoczesne pracownie a ich wiedza jest stale weryfikowana i sprawdzana.

Chcemy, aby nasi absolwenci mieli pewność, że dobrze przyswoili profesjonalną wiedzę i zdobyli potrzebne w pracy umiejętności praktyczne. Kładziemy więc nacisk zarówno na podnoszenie poziomu wiedzy profesjonalnej, jak i na pracę nad osobowością.

Codzienna praca w naszej szkole procentuje wysokimi wynikami zdawalności egzaminów zewnętrznych.

Dlaczego my? Co nas wyróżnia?

• jesteśmy wśród najlepszych szkół w Polsce, województwie zachodniopomorskim i w Szczecinie,
  • doskonałe przygotowujemy do studiów informatycznych,
  • umożliwiamy uzyskanie kwalifikacji zawodowych, pozwalających zdobyć ciekawą i dobrze płatną pracę,
  • rozwijamy postawy przedsiębiorcze, umożliwiające prowadzenie w przyszłości własnego biznesu,
  • łączymy teorie z praktyką, jako najskuteczniejszy sposób zdobywania wiedzy,
  • z entuzjazmem podchodzimy do pracy całej społeczności szkolnej.