Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku

11. miejsce szkoły w Rankingu PERSPEKTYWY 2021! 02.02.2021

Mam wyjątkową przyjemność podzielić się z Państwem informacją, że w Ogólnopolskim Rankingu PERSPEKTYWY 2021 Technikum Informatyczne SCI zajęło 11. miejsce w Polsce, 2. miejsce w województwie zachodniopomorskim i 2. miejsce w Szczecinie!

Serdecznie gratuluję całej społeczności szkolnej, a szczególnie tym, którzy przyczynili się do tego sukcesu – maturzystom, ich wychowawcom i nauczycielom, rodzicom, partnerom szkoły, którzy zawsze wspierają szkołę w jej działaniach. Dziękuję również pracownikom administracji i obsługi, dzięki którym szkoła bezpiecznie funkcjonuje.

Uzyskany tytuł "ZŁOTEJ SZKOŁY 2021" jest zaszczytnym potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia.

Łącznej ocenie poddano 1743 technika w kraju. Kryteria rankingu to: sukcesy szkoły w olimpiadach (20%), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20%), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz wyniki egzaminu zawodowego (30%).

Alicja Kwiatek
dyrektor szkoły


Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2021".

Akademia Cisco Oracle Academy

Projekty unijne

Partnerzy