Awans 2 zespołów fo regionalnego etapu Konkursu "E(x)plory" 26.02.2020

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom zakwalifikowania się do tegorocznego regionalnego etapu Konkursu Naukowego "E(x)plory", organizowanego przez Fundację Zaawansowanych Technologii, który odbędzie się 1 kwietnia w Bydgoszczy. Podczas tego etapu uczniowie będą musieli zaprezentować swój projekt przed jury składającym się z ekspertów oraz naukowców. Dwa projekty z czterech ze Szczecina, które znalazły się w kolejnym etapie, to projekty naszych uczniów: ULTICHARGER - state of the art charging and balancing technology for commercial EV’s - Bogdana Sęczkowskiego i Miłosza Skazy; Informacja warta ceny - Michała Borucha. Opiekunem obu projektów jest Pan Jarosław Fastowicz. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia podczas prezentacji!