Awans do finału Potyczek Młodych Adminów 28.10.2020

Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły osiągnięcia wysokich wyników w ogólnopolskim konkursie Potyczki Młodych Adminów. Trzy drużyny reprezentujące nasze Technikum zajęły w II etapie konkursu: pierwsze, dziewiąte oraz trzynaste miejsce. Do finału konkursu zakwalifikował się zespół w składzie: Miłosz Skaza i Wiktor Świątek. Uczniowie znaleźli się na pierwszym miejscu w eliminacjach na szczeblu ogólnopolskim. Na 9. miejsce trafił zespół w składzie: Oskar Chybowski i Gabriel Prywer, a na 13. miejsce - Radosław Fąferek i Jakub Jucha. Opiekunem uczniów jest Pan Jarosław Cichoński. Jeszcze raz gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w finale!