Awans dwóch zespołów do finału Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości! 07.05.2022

Gratulujemy dwóm naszym uczniom, których projekty zajęły 1. miejsca w dwóch kategoriach w eliminacjach okręgowych Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.

W Bloku A, w kategorii "P" - Pomoc dydaktyczna, pierwsze miejsce zajął projekt "AirBoy - przenośna konsola do nauki programowania gier", którą stworzyli uczniowie kl. 3A - Jakub Mierzyński, Piotr Zieniewicz i Piotr Mijakowski (w tym momencie istnieją dwa prototypy tej konsoli).

W Bloku A, w kategorii "U" - Usprawnienie software'owo-techniczne, pierwsze miejsce zajął projekt aplikacji "STORELY - system ewidencji zarejestrowanych zasobów rzeczowych w małym przedsiębiorstwie", którą stworzyli uczniowie kl. 3A - Dominik Świtlik i Michał Chruścielski.

Oba projekty zostały przekazane do etapu centralnego Olimpiady! Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!