Awans ucznia do II etapu Olimpiady Lingwistyki Matematycznej! 04.02.2021

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 2C – Mateusz Kaczkowski - zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Lingwistyki Matematycznej.

Olimpiada organizowana jest przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z FMW i Stowarzyszeniem Lingwistyki Rekreacyjnej. Uczestnicy muszą wykazać się standardową szkolną wiedzą językoznawczą oraz umiejętnością syntetycznego i analitycznego myślenia, formułowania i dedukcyjnego badania hipotez.

Mateuszowi oraz Opiekunowi dr hab. Sylwestrowi Jaworskiemu gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie!