Bardzo wysokie wyniki egzaminów zawodowych! 06.04.2023

W piątek, 31 marca, poznaliśmy wyniki egzaminu zawodowego, który odbył się sesji Zima 2023 (styczeń-luty). Do egzaminu w kwalifikacji INF.03 - Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych, przystąpiło 83 uczniów z klas 4EFG. Egzamin zdało 81 uczniów.

Zdawalność:

• Technikum Informatyczne SCI - 97%
  • Technika w województwie zachodniopomorskim - 70%
  • Technika w kraju - 66%

Średni wynik w części pisemnej - 89% (próg zdawalności 50%)
Średni wynik w części praktycznej - 97% (próg zdawalności 75%)

Sukces naszej szkoły jest potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia i zaangażowania całej społeczności. Gratulujemy naszym maturzystom wysokich indywidualnych wyników, które są dla nauczycieli motywacją do pracy i źródłem satysfakcji!