Dzień Czekolady i Kiermasz Ciast 12.04.2023

W dniach 12-13 kwietnia odbył się Dzień Czekolady i Kiermasz Ciast. Do skosztowania oprócz przepysznych ciast, babeczek i rogalików były również owoce, kawa i herbata.

W trakcie kiermaszu udało się zebrał 1000,56 zł, za co z całego serca dziękujemy! Cały dochód zostanie przeznaczony na zakup środków opatrunkowych i higienicznych dla mieszkańców Schroniska dla Osób Bezdomnych Chorych Somatycznie w Szczecinie, tzw. "Domu Smutku". Dary zostaną zakupione i przekazane pod koniec maja.

Serdecznie dziękujemy za tak ogromne wsparcie, w drugiej już w tym roku, akcji charytatywnej!