Dzień Matematyki i Liczby Pi 14.03.2023

We wtorek, 14 marca, przypadał Dzień Matematyki i Liczby Pi. Organizatorzy przygotowali dwie atrakcje - konkurs na wymienienie, jak najwięcej liczb po przecinku w liczbie "Pi". Najlepiej poradzili sobie uczniowie z klasy 3C (37 cyfr), klasy 1C (32 cyfry) oraz 4F (22 cyfry). Natomiast na długiej przerwie z quizem matematycznym najlepiej poradził sobie nasz maturzysta - Kamil Ramocki. Gratulujemy!

Organizatorami byli: Michał Pikulski, Mateusz Kaczkowski, Ignacy Wódecki oraz Natalia Warniełło.