DZIEŃ OTWARTY wirtualnie - 5 maja! 26.04.2020

Szanowny Kandydacie, Szanowna Kandydatko, Drodzy Państwo

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną uprzejmie informujemy, że Dzień Otwarty w Technikum Informatycznym SCI zaplanowany na 28.04.2020 r., nie odbędzie się. Zapraszamy jednak na Dzień Otwarty online w dniu 5 maja 2020 r. o godz. 12.00. Pierwszym etapem poznania nas będzie wirtualny spacer po szkole. Transmisję będzie można oglądać na Facebooku na stronie "Samorząd Uczniowski SCI". O pozostałych atrakcjach, zaplanowanych na kolejne tygodnie, będziemy informowali na bieżąco.