Finał 10. edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "SCI#CODE" 13.03.2023

W sobotę, 11 marca, odbył się finał 10. edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "SCI#CODE". W finale wzięło udział 23 uczestników, którzy zmierzyli się 30 pytaniami i zadaniami z zakresu programowania, systemów operacyjnych, sieci komputerowych i urządzeń techniki komputerowej, oprogramowania biurowego i historii informatyki.

Zwycięzcą 10. edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "SCI#CODE" został JAN KUZIO ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Stargardzie, który uzyskał 33,13 punktów. Drugie miejsce zajął WOJCIECH KUŁAKOWSKI ze Szkoły Podstawowej nr 74 w Szczecinie, który uzyskał 28,67 punktów. Trzecie miejsce zajął PAWEŁ PALUCHOWSKI ze Szkoły Podstawowej nr 47 w Szczecinie - zdobywając 28,27 punktów.

Patronat honorowy nad 10. edycją Konkursu objęła Pani Katarzyna Koszewska, Zachodniopomorska Kurator Oświaty.

Patronami Konkursu byli również:

• Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie,
  • Wydział Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Morskiej w Szczecinie,
  • Stowarzyszenie "Klaster ICT Pomorze Zachodnie",
  • Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny "Technopark Pomerania",
  • Oddział Zachodniopomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego,
  • NCDC S.A.,
  • Codelab Sp. z o.o.

Wszystkim laureatom i finalistom oraz nauczycielom-opiekunom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników, dziękujemy za wzięcie udziału w Konkursie.

Szczegółowej informacje ---> Finał 10. edycji Konkursu Informatycznego "SCI#code"!

Galeria zdjęć ---> Finał 10. edycji Konkursu Informatycznego "SCI#code"!