Finaliści Konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych 30.06.2023

W dniach 29-30 czerwca nasi uczniowie wzięli udział w 15. finale Konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych w Łodzi. W wydarzeniu uczestniczyli głównie studenci z całej polski mierząc się ze sobą aż w 8 kategoriach z zakresu Game Developmentu.

Podczas konkursu uczestnicy prezentowali swoje prace przed Jury składającym się z firm aktywnie działających w branży gier w Polsce oraz na świecie - następnie mieli okazję wziąć udział w afterparty oraz oficjalnym finale konkursu. Całość konkursu była przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie ze względu na poziom prac oraz jakość organizacji przez organizatorów.