Indywidualne Dni Otwarte dla kandydatów i rodziców! 15.03.2021

Szanowni Rodzice Kandydatów, Drodzy Kandydaci

W związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną uprzejmie informujemy, że zaplanowany na 19 marca 2021 r. Dzień Otwarty w tradycyjnej formule nie odbędzie się. Nie rezygnujemy jednak ze stacjonarnych spotkań z Państwem.

Proponujemy tzw. Indywidualne Dni Otwarte w Technikum Informatycznym SCI w małych grupach do 5 osób, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku, w godz. 12.00 - 16.00 (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym).

Nasze spotkania będą okazją do wspólnego spaceru po szkole, zaprezentowania wielu działań i osiągnięć, które będziemy dopełniać w przyszłości sukcesami rekrutowanego Rocznika 2021/2022.

Zapraszamy serdecznie
Społeczność Technikum Informatycznego SCI

Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2021".

Akademia Cisco Oracle Academy